MTB Vyskov
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dotaz k Chřipské 50tce?

4 posters

Goto down

Dotaz k Chřipské 50tce? Empty Dotaz k Chřipské 50tce?

Příspěvek  Marcus Mon Apr 19, 2010 9:17 pm

Na tom závodu byl otcův kamoš a prej mu při závodě praskla plíce a musela ho odvést sanitka? Nevíš Stenly něco o tom? Spíše by mě zajímalo co mysleli tím prasklá plíce, jestli to je doslovný překlad tohoto úrazu. Dík
Marcus
Marcus

Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 17. 04. 10
Location : Vyškov

http://www.specforce.estranky.cz

Návrat nahoru Goto down

Dotaz k Chřipské 50tce? Empty Re: Dotaz k Chřipské 50tce?

Příspěvek  Stanley Mon Apr 19, 2010 9:51 pm

Marcus napsal:Na tom závodu byl otcův kamoš a prej mu při závodě praskla plíce a musela ho odvést sanitka? Nevíš Stenly něco o tom? Spíše by mě zajímalo co mysleli tím prasklá plíce, jestli to je doslovný překlad tohoto úrazu. Dík

Tak já o tom teda nic neslyšel. Když jsem čekal v cíli na kamoše, tak zrovna přijížděl zdravotník, co byl na trati, a říkal, že bylo jen pár drobných zranění a jeden biker, co si narazil bok, když spadl asi po páté a potom už nemohl jet dál.
Stanley
Stanley

Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 09. 04. 10
Age : 38
Location : Vyškov, Opatovice

http://www.sokolopatovice.cz

Návrat nahoru Goto down

Dotaz k Chřipské 50tce? Empty Re: Dotaz k Chřipské 50tce?

Příspěvek  Víťa Sat Apr 24, 2010 12:10 am

Marcus napsal:Na tom závodu byl otcův kamoš a prej mu při závodě praskla plíce a musela ho odvést sanitka? Nevíš Stenly něco o tom? Spíše by mě zajímalo co mysleli tím prasklá plíce, jestli to je doslovný překlad tohoto úrazu. Dík

Co o tom chceš vědět? Prasklou plící mysleli odborně pneumotorax, sám nevim co to znamená, ale je to jeho diagnoza.

Víťa

Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 09. 04. 10

Návrat nahoru Goto down

Dotaz k Chřipské 50tce? Empty Re: Dotaz k Chřipské 50tce?

Příspěvek  mr.nikdo Sat Apr 24, 2010 12:31 am

Víťa napsal:
Marcus napsal:Na tom závodu byl otcův kamoš a prej mu při závodě praskla plíce a musela ho odvést sanitka? Nevíš Stenly něco o tom? Spíše by mě zajímalo co mysleli tím prasklá plíce, jestli to je doslovný překlad tohoto úrazu. Dík

Co o tom chceš vědět? Prasklou plící mysleli odborně pneumotorax, sám nevim co to znamená, ale je to jeho diagnoza.

koukas na House?

mr.nikdo

Poèet pøíspìvkù : 81
Join date : 09. 04. 10

Návrat nahoru Goto down

Dotaz k Chřipské 50tce? Empty Re: Dotaz k Chřipské 50tce?

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru