MTB Vyskov
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jakým terénem?

4 posters

Goto down

Jakým terénem? Empty Jakým terénem?

Příspěvek  Jirka Sat Apr 10, 2010 12:21 am

Zdravím všechny! procházel jsem bike forum a narazím na vyškov tak jsem zbystřil a skončil tady. Na kole už nějakej ten pátek jezdím. Přes léto na silničce v zimě jako doplněk mtb. Ale to taky spíš jen po asfaltu. V lese mě to taky baví, ale jaksi není s kým a sám tam jezdit - to se mi moc nechce. Takže, klidně bych se k nějaké vyjížďce přidal, ale jde mi o to jakým terénem jezdíte? Pokud jsou to lesní cesty, občas kořen, větev šišky apod. tzn. nejde vyloženě o život jdu do toho. Pokud jste spíš příznivci stylu tohle bu´d sjedu nebo se zabiju (nebo pěkně pošramotím) tak to bych se asi nepřidal Smile jinak na kolo se dostatnu přes týden tak kolem 16hod. bohužel víkendy spíš ne než jo. Párkrát jsem vyrazil na mtb v noci (ne do lesa, jen asfalt silnice lesem) tak kdyby se chtěl někdo přidat - zkusit tak se můžem taky domluvit. Holt jak není čas tak člověk i světlo oželí :-)

Jirka

Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 10. 04. 10

Návrat nahoru Goto down

Jakým terénem? Empty Zabiják

Příspěvek  Stanley Sat Apr 10, 2010 3:48 am

Nechci Tě zrazovat, ale zpravidla jsme tu všichni přiznici buď a nebo se zabij. Tak se přidej! Smile
))
Stanley
Stanley

Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 09. 04. 10
Age : 38
Location : Vyškov, Opatovice

http://www.sokolopatovice.cz

Návrat nahoru Goto down

Jakým terénem? Empty Re: Jakým terénem?

Příspěvek  mr.nikdo Sat Apr 10, 2010 10:41 am

obcas nekteri aji Bud a nebo zabij toho co vede :-D

Hele neni to nijak strasny, ja to davam skoro na trekingovejch gumach...

mr.nikdo

Poèet pøíspìvkù : 81
Join date : 09. 04. 10

Návrat nahoru Goto down

Jakým terénem? Empty Re: Jakým terénem?

Příspěvek  Víťa Sat Apr 10, 2010 1:42 pm

Co se ti může stát nejhoršího, maximálně zabrzdíš, sesedneš a chvilku to kolo povedeš. Přece jen ani my nejsme kříženci Kulhavyho s Marošim.

Víťa

Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 09. 04. 10

Návrat nahoru Goto down

Jakým terénem? Empty Re: Jakým terénem?

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru